detaily kurzov

Vodičák typu B: zrýchlený

1 200€

Prihlás sa a odštartuj svoju slobodnú
cestu za volantom.

Čo kurz zahŕňa

33 hodín teoretickej výuky

30 hodín jázd na cestách

8 hodín jázd na cvičisku

Kurz prvej pomoci

Zrýchlený kurz na získanie vodičského oprávnenia typu B je určený pre každého z vás. Môže byť atraktívny hlavne pre tých, ktorí majú obmedzený čas a rýchlo potrebujú vodičský preukaz.

Ponúkame ti naše profesionálne skúsenosti okorenené humorom, dobrou náladou a … kľúč od auta! Stlač spojku, otoč kľúčom a odštartuj svoju cestu na plný plyn pre svoj úspech za volantom.

Ako to u nás na kurze vyzerá?

Teoretická výučba prebieha v skupine so štandardným kurzom v triede. Trvá 6 týždňov a čaká ťa 33 hodín praktickej výuky 2 krát do týždňa v trvaní 2 hod 15 min (3x 45 min vyučovacia hodina) v poobedňajších hodinách. Naše výuky prebiehajú väčšinou v utorky a štvrtky o 16:15. Na presnom dni a čase sa dohodneme na prvej vyučovacej hodine. No naopak od štandardného kurzu pri zrýchlenom môžeš mať 2 – 5 jázd za týždeň. To koľkokrát budeš jazdiť je len na tebe.

Už po dvoch hodinách spolu sadneme za volant auta. Nemusíš sa báť, prvé jazdy absolvuješ na cvičisku, ktoré sa nachádza pri Košickej futbalovej aréne. Tam spolu absolvujeme celkovo 8 hodín jázd. Na ceste ťa čaká 30 hodín jázd 2 – 5 krát do týždňa.

Naši skvelí inštruktori ťa dôslednou, ale zároveň zábavnou formou naučia všetko potrebné na to, aby si skúšky zvládol na prvýkrát.

 

Po absolvovaní teoretickej aj praktickej časti budeš pripravený/á na skúšku. Tá je rozdelená do dvoch termínov:

  • 1. termín – test na počítači na kriminálke
  • 2. termín – cvičisko a jazda s policajtom

Na úspešné zloženie skúšok máš 4 pokusy:

  • 1 riadny termín
  • 3 opravné termíny

Ak sa ti nepodarí zložiť skúšku na prvý pokus (či už pôjde o test, cvičisko alebo jazdu), na ďalšom termíne pokračuješ od nesplnenej časti. Dĺžku čakania na skúšku nevieme ovplyvniť. Čakacia doba a termín závisí na polícií.

33 hodín teórie

Teoretická výuka 2 krát do týždňa

30 hodín jázd na cestách

8 hodín jázd na cvičisku

Jazdy 2 – 5 krát do týždňa

Skúsení inštruktori

Moderné technológie

Jazdy podľa dohody

Moderné autá

Podpora a konzultácie

Začni Kurz

Miesto kde sídli naša autoškola

Moyzesova 5, 04001 Košice

keruj@keruj.sk

NAJBLIŽŠIE KURZY

PRIHLÁŠKA